kun nykyään imatralta ei tunnu löytyvän vastuunsa kantavia meihiä vaan heilutaan päättömästi baarista ja bileistä toiseen. Olisi mukava nähdä nuoria sekä itseään että muita kunnioittavia, REHELLISIÄ miehiä joilla on elämässään muutakin sisältöä kuin baarit ja kaverit..
on se
outoa
112147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
saanko purkautua suoleesi?
kunnon miehiäkin,mutta ei niitä kannata lähteä ensiksi baareista etsimään.Kunnollinen mies saattaa tulla kadulla vastaan useammin kuin kuvitteletkaan.Äläkä kiinnitä huomiota ensivaikutelmaan.Kunnon miehillä on varaa olla koreilematta vaatteilla.Aloita vaikka silmistä.
Se lempeys ja kiltteys näkyy katseesta, mutta ikävä kyllä se viha , katkeruus ja ilkeyskin näkyy.
Kyllä kunnollisia miehiä on joiden ei todella tarvii vaatteilla ja käytöksellä koreilla ja uhota. Kadulle kävelemään ja katseita etsimään.
kauniin katseen, vastaa vaikka ujolla hymyllä.
Sellaista joka nuolee jormani puhtaaksi anaalipanon jölkeen.
Sullehan kävis paremmin mies kuin nainen.
Tee sille sit selväksi se,että sä haluut sen vetävän sua anukseen ja sen jälkeen putsaat,sen tyypin jorman puti puhtaaksi.
Kyllä niitä kunnon miehiä täälläkin riittää. Mutta eihän sellanen imatran daameille kelpaa. Pissikset jahtaa tuninkiteroja joilla on viritetty bemari ja päässä ei muuta kun blondattu permanentti. Vähän vanhemmat juoksee rahan perässä. Keski-ikäiset muijat jahtaa nuoria miehiä koska oman ikäisillä ei seiso kuin silmät päässä.
Kyllä täällä fiksut ja kunnolliset miehet saa lenkkeillä yksin loppu ikänsä. Sitäpäitsi lenkkeilevää miestä katsotaan kieroon ja pidetään vähintäänkin outona ja pervona. Sen sijaan jos istuis baarissa aamusta iltaan kiskomassa kaljaa, niin kukaan ei ihmettelis vaan pidettäis pelimiehenä.
minusta taas tuntuu et naiset ramppaa enempi siel baareissa ryyppäämässä ja rällästämässä minäkin käyn tosi harvoin baareissa ja kaiken lisäks viel pyörin kavereitten kans tosi vähän et turhaan aina miehiä haukutte.....
Ketterän jätkät on kovia köyrii! Mie ainakin annan ketterän jätkille. Ne on upeita ja niillä salko pysyy pystys ja ne on URHEILIJOITA! Suosittelen siullekin.
on se ihanata ku joku peräänkuuluttaa rehellisiä ihmisiä ni on puol tusinaa kyselemässä suolipanoja ja kertomassa ketterän äijille antamisesta.ja toinen puoli tusinaa sanomassa kuinka tärkeää on katsekontakti.ja nimenomaa kaduilla. siinä sitte kaikki naiset tuijotellaa kadulla ketterän miehiä ku mielenvikaset pöllöt ja kerjätään suolipanoja.jos ketterän äijät loppuvat kesken nii onha meillä ipv. oon kuullut eräältä taholta että kolehmaisella on hirveän iso. ei muuta ku hälle sitte tyrkyttämää itteää patjaks kun on ketterä käyty muutamaa otteesee läpi.
ei tainut keskustelun aloittaja iha tällästä tarkottaa mut minkäs teet on vastaajien älykkyysosamäärä on suoraan verrannollinen heidän kengän numeroonsa.
jo´¨o ´´o 0´h '´´