Karttoja ??

Santa Maria??

Onkohan mistään löydettävissä karttaa kaduista?
Vai onko ne siellä vaan teitä?

3

1102

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei löydy
    • karttaa...

      Santa Maria on niin pieni ja helppo kulkea että ilman karttaa pärjää mainiosti. Ja opastajia kyllä löytyy, jos tarvii apua. Ei sinne eksy! Ja finnmatkoilta saadussa oppaassa oli pieni kartta mukana.

    • Criola

      Santa Maria! Löytyy karttojakin, joista voit paikallistaa oman hotellisi suhteessa kylään ja muihin alueisiin. Mutta kylä on pieni. On silti hyvä tietää missä on leipomo, postitoimisto, ravintolat, baarit,surffausvuokraamot yms. Vaikka löytyy ne katselemalla ja kysymälläkin. Mutta ihan mielenkiinnosta! Itse ainakin hankin kartan etukäteen ja kaikki oli siellä missä ne kartan mukaan pitikin olla. Katuosoitteita ei ole, osoite on Santa Maria!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      598
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      46
      577
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      556
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      182
      500
    Aihe