ati 1950 xtx

oon miettiny että onko toi näytttis hyvä ja mihinkä hintaa tommost ois käytettynä
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuolla irtoaa alle 7000 pojoo 06 markkia joten älä osta.
Jos radeonia haluat halvalla niin esim! uusi 3850 512mt maksaa noin 80e ja 3D pojoja 06 tulee jo 10000.

liite:
http://www.extremetech.com/image_popup/0,,iid=193150&aID=219535&sID=1017,00.asp

Äänestä

Kommentoi aloitusta


h.p kirjoitti:

oon miettiny että onko toi näytttis hyvä ja mihinkä hintaa tommost ois käytettynä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu