miten??

eli miten tehää pure? jos tekee mage puren mitä levuja pitää kehittää muutaku magee? entä range ja str?
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mage purel kehitetää vaa magee ja vähän deffaa.
Rage purel kehitetää rangee ja deffaa (longrange).
Str purel kehitetää Str:ää ja attakkii (mun mielest jonki verra deffaa).
Ei kannata unohtaa prayerii eli sitä vaa kehittämää :D

Äänestä
  • mun mielestä kyllä pureilla on deff ihan 1 et niille ei mitää deffuu oteta en oo ainaskaa range purelle tai str purelle yhtää ottanu eikä oo moni muukaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


r4ng3 lolol kirjoitti:

eli miten tehää pure? jos tekee mage puren mitä levuja pitää kehittää muutaku magee? entä range ja str?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu