3100 ongelma

Onko kellään apuja/ideoita seuraavaan vikaan? Yhtäkkiä näppäimet sekosi niin että näppäimistä tapahtuu ihan muuta kuin mitä pitäsi?! Esim. 5 on sama kuin painaisi vasemmalle eikä anna kirjotettaessa kuin j kirjaimen. Navigointi näppäimistä tulee 4 ja 6.

Puhelin ei siis saanut mitään damagea vaan sekosi itsestään.
4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Omassa kännyssäni on 2 Gb muistikortti mutta siitä ei voi käyttää kuin vain noin puolet. Lopetti käynnistymästä mutta kun poistin muistikortin niin rupesi toimimaan taas hyvin.

Äänestä
  • jos vaikka auttaisi

    Äänestä

  • Ei korjaantunut ongelma

    Äänestä

  • aloittaja kirjoitti:

    Ei korjaantunut ongelma

    auttaa:
    Samuta se ja oota aku pois.
    Kumarr mekkaan pääin ja huuta kolme kerttaa ALLAH ARMAHDA !
    Parempin jos arabian kiälel
    Site joko toimit tai ei.
    Elleei niin tarkkista mekan koortdinaatit,ja
    uusin samatoimitus nii monta kerttaa kunn alkka toimit

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3110c kirjoitti:

Onko kellään apuja/ideoita seuraavaan vikaan? Yhtäkkiä näppäimet sekosi niin että näppäimistä tapahtuu ihan muuta kuin mitä pitäsi?! Esim. 5 on sama kuin painaisi vasemmalle eikä anna kirjotettaessa kuin j kirjaimen. Navigointi näppäimistä tulee 4 ja 6.

Puhelin ei siis saanut mitään damagea vaan sekosi itsestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu