kone käy hitaalla

varmaan täytys joku "puhdistus"tehdä,mutta miten se tapahtuu?jos joku voisi laittaa selkeet ohjeet,minä en ymmärrä koneista/ohjelmista mitään
4436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sun pitää viedä koneesi huoltoon jossa korjaavat Windowsisi, koneessasi ei todennäköisesti kuitenkaan ole vikaa. Näiden asioiden tekeminen itse edellyttää, että ymmärrät koneista ja ohjelmista edes jotain. Hieman rahanmenoa siis tiedossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei osaa,eikä ymmärr kirjoitti:

varmaan täytys joku "puhdistus"tehdä,mutta miten se tapahtuu?jos joku voisi laittaa selkeet ohjeet,minä en ymmärrä koneista/ohjelmista mitään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu