Auttakaa

selkokielellä.Menen 1 viikoksi Bangkokiin,sieltä Saigoniin,mutta miten on järkevintä toimia,siis mistä ostan parhaiten/edullisemmin edestakaiset lentoliput Saigon/Bangkok.Ja ostanko heti saavuttuani Bangkokiin?
2423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei ! miksi ihmeessä menisit siihen kommunistivaltioon !Ei hyvä !Thailand diimaak !

Äänestä

Osta huomenna netistä!
Mene air asian sivulle ja osta sieltä!
Saat paljon halvemmalla,kun ostat ajoissa.

kone lähtee bangkokista klo:15.55-17.20 (saigon)
päivät:1,3,5,ja 7)

Voit myös tulla bussilla kambozan läpi takastullessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minua tumpeloa kirjoitti:

selkokielellä.Menen 1 viikoksi Bangkokiin,sieltä Saigoniin,mutta miten on järkevintä toimia,siis mistä ostan parhaiten/edullisemmin edestakaiset lentoliput Saigon/Bangkok.Ja ostanko heti saavuttuani Bangkokiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu