Keskustelkaa ennemmin jossain muualla kuin täällä.
Sovittelijat
...........
3
4997
Vastaukset
- sovittelija51
pitäisi sovittelijoiden keskustella jossain muualla kuin täällä?
- hyvä huomio
Tietysti myös täällä voi keskustella, mutta kyllä on syytä myös muuallakin.
Näitä viestejä lukiessa ei voi välttyä ajatukselta, että keskusteluun olisi sovittelijoilla painavaa aihetta.
Läpi Suomen. - Täällä lukea..
hyvä huomio kirjoitti:
Tietysti myös täällä voi keskustella, mutta kyllä on syytä myös muuallakin.
Näitä viestejä lukiessa ei voi välttyä ajatukselta, että keskusteluun olisi sovittelijoilla painavaa aihetta.
Läpi Suomen.Etukäteen muiden kokemuksista ja saada infoa. Tulee halvemmaksi kuin soittaa lakipuhelimiin:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1502029
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3241230Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.831048- 35908
- 107898
- 53844
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31839Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21775Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos58739Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44711