Tyfnyt mellastaa

Voi tyfnyparkoja. Talouskasvu osoittaa hidastumisen merkkejä vuosien odottelun ja povaamisen jälkeen. Taantumasta tai edes negatiivisesta talouskasvusta ei ole tietoakaan. Silti pari lamalassea spämmää kuin viimeistä päivää...hehe

On tämä aina yhtä kummallista tämä venäläistyyppinen kateus.
4106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

väärin. Meitä kiinnostaa vain rajut laskupaineet asuntojen hinnoissa:)

Äänestä

älykkö.
Sinä olet todellakin apina.

Äänestä
  • yhtään, onhan tilanne herkullisen kutkuttava...velattomalle


    khihihiiiihihiii

    Äänestä

kirjottelee taas täällä koko illan omia *yfny-viestejä ja koittaa saada edes jonkun käyttämään keksimäänsä sanaa. Kunpa joku muukin joskus - edes vahingossa - käyttäisi *yfny-sanaa. Sasikalju-mieskin onnistui paremmin, mutta tajusi onneksi häipyä vähin äänin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh hehe kirjoitti:

Voi tyfnyparkoja. Talouskasvu osoittaa hidastumisen merkkejä vuosien odottelun ja povaamisen jälkeen. Taantumasta tai edes negatiivisesta talouskasvusta ei ole tietoakaan. Silti pari lamalassea spämmää kuin viimeistä päivää...hehe

On tämä aina yhtä kummallista tämä venäläistyyppinen kateus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu