40 Omakotitaloa myyty / Oulu

Heinä elokuussa Oulussa myyty 41 kpl. omakotitaloja säteellä Oulun keskusta 15km

Kauppa käy.

Lähde: Etuovi
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

parka, ethän ole tosissasi?

Äänestä

Rauhoitu nyt hyvä ihminen. Kyllä niitä myydään ihan siihen tahtiin kun ne menevät. Kauppa käy, joo joo..

Äänestä

on tuo lähteesi? Etuovi.comista en löytänyt tuollaisia tietoja. Tuskinpa löydät sinäkään.

Onko tuo sitten paljon vai vähän Oulun kokoisessa kaupungissa, sitä en tiedä. Tuskinpa sinäkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tilastoilija kirjoitti:

Heinä elokuussa Oulussa myyty 41 kpl. omakotitaloja säteellä Oulun keskusta 15km

Kauppa käy.

Lähde: Etuovi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu