Tietokoneen liittäminen televisioon

Elikkäs miten liitän tietokoneen televisioon ?
Ostin s-video johdon,mutta sen avulla en saa mitään näkymään..
41182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

väärin tai et säätänyt koneen puolelta mitään

Äänestä
  • Miten/Mitä koneesta ois pitänyt säätää ?

    Äänestä


  • tämä**** kirjoitti:

    itse sain näkymään tällä ohjeella.http://keskustelu.afterdawn.com/thread_view.cfm/90564

    Itselläni on myös sama ongelma, liitin s-video kaapelin telkkariin mutta en saanut kuvaa näkyviin,vaihtelin televisiossa olevia ns"kytkentä/liitto" vaihtoehtoja mutta ei mitään tullut näkyviin. Olisiko minun pitänyt säätää läppäristäni joitain asetuksia ? enkä ylemmässä olevaa ohjetta ymmärtänyt ollenkaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätönn kirjoitti:

Elikkäs miten liitän tietokoneen televisioon ?
Ostin s-video johdon,mutta sen avulla en saa mitään näkymään..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu