Mikä vikana?

mikä vikana uusi 450cc crossi mönkijä kun laittaa kaasun pohjaa meinaa tukehtua ja savuttaa paljon sylkee myös öljyt pihalle. siis mikä vikana? AJETTU vain noin kaksi tuntia.
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Takuu huollettavaksi, eikä itse yrittämään tehdä "säätöjä"

Äänestä

uittaa/uittanu yli niin että on koko kone täynä bensaa -> jos takuu vie huoltoon ettei hajoa laakeritkin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkkkkjj kirjoitti:

mikä vikana uusi 450cc crossi mönkijä kun laittaa kaasun pohjaa meinaa tukehtua ja savuttaa paljon sylkee myös öljyt pihalle. siis mikä vikana? AJETTU vain noin kaksi tuntia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu