Valkeaa unelmaa

askeleeni, myrsky-yö raivoten pauhatkoo,oo,oo,oon.
Valkeaa unelmaa, piilotan sun sydämeeni.....
miten jatkuu eteenpäin la la la laa, kun ei muista.
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katseen liplattaneen, niin syvä kuin, se meri on...
Mut kesti se vain hetkisen.. jo murheeksi vaihtuen...mun aika meeeeeennä on.
Omistettu syksyn Hirvenmetsästykselle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yksin kulkee kirjoitti:

askeleeni, myrsky-yö raivoten pauhatkoo,oo,oo,oon.
Valkeaa unelmaa, piilotan sun sydämeeni.....
miten jatkuu eteenpäin la la la laa, kun ei muista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu