Kuinka

Joka on otettu digikameralla ja on jo siirretty tietokoneelle saadaan käännettyä? Video näkyy nyt poikittain.
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaikeaa, en tiedä muuta kuin käännä monitori kyljelleen :)

Äänestä

Kannattaa opetella kuvaamaan, koska emme mekään voi pyöritellä kameraa aivan miten tahansa.

ELI VIDEOTA KUVATESSA KAMERAA EI KÄÄNNETÄ KYLJELLEEN !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Videokuva kirjoitti:

Joka on otettu digikameralla ja on jo siirretty tietokoneelle saadaan käännettyä? Video näkyy nyt poikittain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu