Meillä 4v. lapsen lirauttelu on pahentunut yht´äkkiä sen verran, että tarvittaisiin lirauttelusuojaa housunjen suojaksi.
Olisiko kenelläkään kokemuksia kätevistä tuotteista , ettei tarvitsis pitää isoa ja hiostavaa vaippaa, kun sen tarttis pitää vain osa pissa.
Lääkäri suositteli vaipan pitoa, ettei tarttis käydä liian usein pissalla ja näin pidätys kyky pääsee kehittymään.
Lirahdussuoja?
Isäukko
5
1297
Vastaukset
- tää?
Googlaa "harkkahousut", löytyy erilaisia pestäviä pikkarityyppisiä housuja kosteussuojalla. Osa hyvinkin vaippamaisia, osa ihan kevyitä jotka pitää vaan pikkutippoja.
- Isäukko
Kiitos vastauksesta, vois hyvin olla avuksi moiset.
- kille
käviskö aikuisten naisten en-vie? vai mikä se nimi nyt on, pikkuhousunsuojat lievään virtsankarkailuun.
- werty99
mä kyllä laittasin ihan vaipan
- kivat
werty99 kirjoitti:
mä kyllä laittasin ihan vaipan
ehdottaisin pieniä tenoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke602996- 1362164
- 921808
- 1641415
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 651346
- 791272
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771090Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t331017