Missä silmä?

vain ns. testikuvavärejä. Eikös viime vuonna ollut se silmä jo hyvissä ajoin?
Pelottaa jos oma kaapeliyhtiö onkin tunari ja en näekään tänään mitään.

Näkyykö muilla kaapeli-ihmisillä mitä??
3337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ootellaan nyt ihan rauhassa, niin minullakin näkyy väripalkit, jos ei niitä näkyisi niin sitten voisi huolestua,,;))

Äänestä
  • kohtaa toi bb kanava ja toises on testi kuvan tapanen ja toinen ei sano mitään... kolme päivää sit tilasin welholta ja kortti meil oli jo ennestään... miks mittään ei näy??!!

    Äänestä

  • on kahes kirjoitti:

    kohtaa toi bb kanava ja toises on testi kuvan tapanen ja toinen ei sano mitään... kolme päivää sit tilasin welholta ja kortti meil oli jo ennestään... miks mittään ei näy??!!

    Ei sieltä mitään näykkään jos ei ole lähetystä, odottele nyt klo 19:sta, valita sitten lisää jos ei näy, jookos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaapelissa näkyy kirjoitti:

vain ns. testikuvavärejä. Eikös viime vuonna ollut se silmä jo hyvissä ajoin?
Pelottaa jos oma kaapeliyhtiö onkin tunari ja en näekään tänään mitään.

Näkyykö muilla kaapeli-ihmisillä mitä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu