Aamulla herätessä yleensä housuni ovat märkinä ja pippeli on pystyssä. Onko tämä pissaa vai onko mulla alkanut tuleen siemennestettä. Karvojakaan ei ole vielä kasvanut yhtään pippelin ympärille. Palleissa on jonkinveran vaaleita haituvia, kuitenkin niin huomaamattomia että kotona minua pidetään vielä posliinina, vai onko noi mitään häpykarvojen alkuja, olenko siis posliini?
housut märkinä
13 v
41210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onneksi olkoon, siemensyöksyt ovat alkaneet. Posliiniksi sua ei voi enää sanoa, sillä haituvia on.
olet posliini kun ei pippelin ympärillä ole yhtään vielä karvoja, kasseissa muutama haiven,
Housuissasi on ilmeisesti vain kirkasta kiihotusnestettä (touhutippoja), koska karvoitusta ei ole vielä tullut selvästi peniksen tyveen. Siemensyöksyt alkavat yleensä siinä vaiheessa, kun karvoitusta on tullut selvästi. Keskimäärin 14-vuotiaana.
runkata niin näet tuleeko mitään. Posliini et mielestäni enää ole, kirjoituksestasi pari kuukautta, varmaan karvoja jo pippelin juuressakin.