Grand Zaman Garden

Onko tuossa hotellissa käyneitä?? Millanen on?
1231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olimme perheen kanssa toukokuussa ja hotelli on aivan huipputasoa ! buffet pöydät notkuvat evästä joku on todella hyvää, palvelu pelaa ja siisteydestä pidetään huolta. 3min matka kävellä kleopatra rannalle ja taksin saa heti ovelta helposti minne vaan ja ne maksa juuri mitään.

Äänieristys on huono kuten yleensä ulkomailla eli korvatulpat mukaan, meteli saattaa ajoittain häiritä, mutta moskeijoita ei ole lähellä häiritsemässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokemuksia? kirjoitti:

Onko tuossa hotellissa käyneitä?? Millanen on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu