...noudattaa imben muuliesimiehen käskyjä? Voisi hieman finanssiosaamista vaatia näiltäkin, eikö se olisi firmallekin parasta. Mielipiteitä kiitos.
-30% taulussa.
-30% taulussa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä aliarvioi toisista muuleista koostuvan jees-mies-pyramidin voimaa.
Lisää vaikka "Satatonnia pois!" slogan sähköpostiallekirjoitukseesi, sen voi selittää monella tapaa tarpeen vaatiessa.
"Se nyt on vaan tyhmää maksaa liikaa" on ehdottamasti huono, sitä voidaan käyttää itseäsi vastaan seuraavan kerran, kun ruinaat palkankorotusta.
Voit myös ottaa puheeksi T-34:n aiheuttaman julkisivurempan kustannukset. Tai keskustella ghettouttaako metro Espoon. Ja siitä miten nämä seikat vaikuttavat asuntojen hintoihin.
Älä aliarvioi toisista muuleista koostuvan jees-mies-pyramidin voimaa.
Aloita vaikka lisäämällä sähköpostiallekirjoitukseesi "Satatonnia pois!" slogan. Sen voi selittää tarpeen vaatiessa vaikka CO2 tms. suolikaasupäästöjutulla.
"Se nyt on vaan tyhmää maksaa liikaa" on ehdottaman huono, sitä tullaan käyttämään sinua vastaan kun seuraavan kerran esität palkankorotusvaatimuksen. Varo tällä herkuttelemista!
Hyviä puheenaiheita ovat T-34:n aihettaman julkisivurempan tulevat kustannukset tai miten nopeasti metro ghettouttaa Espoon. Ja näiden seikkojen vaikutus asuntojen hintoihin paikallisesti.