löytyykö

calibraan hattuhyllyä, apparinpuolen helmalevikkeeseen etummaista tunkin palaa ja muuta pikku sälää????
3613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On mulla kaikkea, paitsi tota calibran...eli vois miettiä otsikointia. Ei tarvis lukea kaikkia otsikoita,. Sullakin 80 lukijaa, joilla on paljon, mutta ei sitä sun tarvitasemaas.
Muillekin vinkki: mieti otsikkoasi !

Äänestä
  • menikö kielioppipirulta taas yks päivä reisille kun luit turhan viestin. mä voin ostaa sulta tietokoneen niin pääset tästäkin ongelmasta. jeesus mikä dorka, kiitos avusta.

    Äänestä

Katso opelclubinfinlandin sivuilta....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keltään kirjoitti:

calibraan hattuhyllyä, apparinpuolen helmalevikkeeseen etummaista tunkin palaa ja muuta pikku sälää????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu