Uusin firefox on ruskeasta pyllystä ,pitää päivityksen jälkeen asentaa melkein kaikki lisä osat uudestaan että pääsee pelipaikoille.
Uusi firefox pyllystä
6
398
Vastaukset
- _jukka_lk
otin itse ekaa kertaa käyttöön firefoxin noin 2 viikkoa sitten, ennen käytin IE.tä. ei kyllä ole mun juttu, ehkä johtuu siitä että olen tottunut IE.hen. yhtä nopee mulla ainakin IE vaikka foxia hehkutetaan paljon nopeempana tällä palstalla. oon kyllä valmis koittaan muitakin selaimia vai kannattaako jos oon tyytyväinen IE:hen. tosin oon kyllä aika keltanokka näissä tietsikka hommissa.
- niin.
ThreeMice kirjoitti:
FF kaatuilee ihan omia aikojaan.
Aina vika koneen kaatuillessa, on siinä penkillä, tietokoneen edessä.
- Jämpti on näin
Hyvin toimii ja tyytyväinen olen.
- tuumaat
Selaimet on hyviä, yksittäiset sivustot vain ovat perseestä. Suomi24 ja Taloussanimat tässä ne kaikkein pahimmat?
- paska koko
Firefox 3!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392793Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2702433Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466- 1211162
- 1051120
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041033Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13992Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58886Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.62864