Onko villan vuokranneita? Mikä paikka? Mikä meno? Näyttikö kaikki siltä miltä kuvissa? Taso?/hintataso? kiinnostaa.. Ollaan suunnittelemassa menoa Flin-n-Flakkiin.
Vastaukset 3
- paikkoja
mauritiuksella, hyviä isoja asuntoja saa edullisesti keskustasta, jos kiinostaa lisätiedot, niin pistä meili nypy ät juo.nu
- KariM
Se on Kari M joka täällä kyselee :) Otetaan varmaan Flic-n-Flacista http://www.villarenters.com/ kämppä. Tarkoitus olisi olla helmi-maalisk vaihteessa 2 vkoa!
- vaan
KariM kirjoitti:
Se on Kari M joka täällä kyselee :) Otetaan varmaan Flic-n-Flacista http://www.villarenters.com/ kämppä. Tarkoitus olisi olla helmi-maalisk vaihteessa 2 vkoa!
pistäppä meili tulemaan, niin jutellaan lisää, mullka on hieman suheteita siellä majoituspuolellekkin....voipi säästyä kalareissun verran euroja ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 116709
- 77673
- 48638
- 46563
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?39556- 60532
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71516Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44507- 25457
- 52444