Joka haluatte todisteita

niitä saa kyllä

niin ryhtyköön saatananpalvojaksi. Ei nimittäin tarvitse kauaakaan sitä touhua harrastaa kun alkaa jo tapahtua kummia.
Siitä on monella omakohtaisia kokemuksia.
Myös itselläni, vaikka en itse ryhtynyt siihen touhuun mukaan, mutta yritin pelastaa kaverini siitä ja outoja juttuja alkoi tapahtua myös itselleni.
Että jos rohkeutta riittää, ettekä millään usko mihinkään yliluonnolliseen, niin siitä vaan kokeilemaan.
Pahoja henkiä ei tarvitse kauaa houkutella, ne tulee kyllä hyvin mielellään luokse, mutta ei nekään tyhmiä ole.
Osaa nekin vältellä kameroita yms.
Mutta kun kerran ette usko niihin kumminkaan niin uskallatte tietenkin kokeilla.
Ei kun lycka till vaan!

2

1120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jo vain näkyy näkyjä

      Tottakai kun on nuppi sekaisin niin alkaa itsekin uskomaan kaikkeen. Maailmaan mahtuu paljon sekopäitä, mutta faktat on faktoja, houreet houreita.

      "Siitä on monella omakohtaisia kokemuksia.
      Myös itselläni"

      Mitä tuo kertookaan sinusta.. otan osaa.. pahintahan on se että on nuppi sekaisin eikä itse sitä tajua..

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3803
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      149
      3531
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      44
      2004
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1078
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      137
      1003
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      857
    Aihe