Hotelli Schnelli

Huomenta kaikille
Mitä kokemuksia teillä on kyseisestä hotellista
Kiitos vastauksista etukäteen.
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aamupala hotellin hinta laatu suhteessa ihan normaali.poikani ei lihava valitti vuoteen kapeutta,kai alle 70 cm keskilattialla.

Äänestä
  • Hinta-laatu-suhde hyvä. Siisti. Kivat, pelkistetyt huoneet. Olimme ns. perhehuoneessa. Näköala puistoon päin, ei asemalle. Ylin kerros ja makuu- ja olohuone erikseen, 2 wc:tä. Vanhan kaupungin ytimeen (Raekoja Plats) sopiva kävelymatka. Kannattaa kokeilla !

    Äänestä

hieman häiritä aamuunia. Jospa huone sattuu olemaan junaasemalle päin. Aamu kuudelta alkaa junat liikennöimään. Ekana yönä nuukuttiin ikkuna auki, meteli ja käry hieman häiritsi. Riippuu kuinka herkkäuninen oot. Heinäkuussa oltiin 3 yötä kyseisessa hotellissa. Vanha kaupunki, samoin satama kävelymatkan päässä. Hinta-laatu suhde ok!

Äänestä

..Lukee hotellin esittely tiedoissa!!

Minun ollessani siellä näin ainoastaan 2 kyseistä paria..hauskaa oli!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lokakuussa sinne kirjoitti:

Huomenta kaikille
Mitä kokemuksia teillä on kyseisestä hotellista
Kiitos vastauksista etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu