ronja kuule

laita sille
miehelle
lähestymiekielto
se luulee
että olet sen
hätävara
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pikemminkin pitäs laittaa kello kaulaan niin osais jo kiertää kaukaa. Hätävara KUN en ole ja miksikään sp:ksi en ylpeydeltäni suostu. Parempi olla yksin kuin huonon kanssa -sitä mieltä minä ainakin olen!
Kun en vain alkais joksikin ääri-feministiksi kun kohdalle osuu tollasia sikoja... 8)

Äänestä
  • kiusannu minua hirveästi
    mielisairaalassakin kävin
    naisen temppujen vuoksi
    ( meni ukkomiehen
    iloksi, musiikin lehtorin,
    että saisi paremman arvosanan),
    minä siitä hupsenin,
    mutta paranin vielä
    ja eikös se saatana
    vikitellyt minut vielä
    aviomiehekseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


=oD kirjoitti:

laita sille
miehelle
lähestymiekielto
se luulee
että olet sen
hätävara

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu