Tropical Moscow

Kertokaahan kokemuksianne paikasta, en ole vielä päässyt käymään, koska expat-kaverini kiertää paikan kaukaa. Ulos näyttää tulevan japanilaisia/taiwanilaisia. Taitaa vaatia ison kassan mukaan, jos sinne eksyy "eurooppa-tanssia" katsomaan?
2572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En koske mihinkään venäläiseen ainakaan Pattayalla.

Äänestä

Elä mää köyhäilee sinne, maatalousseuran miehet kun menee, niin rupukkaa löytyy kuin paateroa.

JA MUISTA, ETTÄ RUSKIHUORAUS ON LAITONTA!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä meininki? kirjoitti:

Kertokaahan kokemuksianne paikasta, en ole vielä päässyt käymään, koska expat-kaverini kiertää paikan kaukaa. Ulos näyttää tulevan japanilaisia/taiwanilaisia. Taitaa vaatia ison kassan mukaan, jos sinne eksyy "eurooppa-tanssia" katsomaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu