Pakko kertoa teille kohtalotovereille tällainen toivoa nostattava uutinen. Eräs sukulaiseni, joilla vauvayritystä on takana hieman yli 20 vuotta, on viimeinkin raskaana!!! Tämä raskaus on siis täysin luomu, hoidot ovat loppuneet muutama vuosi sitten, joista tuloksena yksi keskenmeno. Sanomattakin on selvää, että ko. pari oli jo täysin luopunut toivosta. Olen niin onnellinen tämän ihmisen puolesta!!!
Näitä on kiva kuulla
pördis
3339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tuo on aina niin ihanaa, kun toivosta luopuneet saa luomuvauvan! Niin mekin saamme. Takana 5v. hoitoja, "viimeinen" hoito tehtiin marraskuussa, toukokuussa sainkin kuulla olevani raskaana, luomuna! Nyt potkii kovin, RV 21 =)
Onnittelut sukulaisellesi!
Onnea kovasti kaikille!! Tuota yritin aikaisemmin selittää, että psyyke on yksi vaihtoehto lapsettomuuteen, mutta sain niin kauheat haukut, mutta täällä on nyt ainakin kaksi todistusta siitä.
Oi näitä viestejä on ihana lukea!
Meilläkin loppui näillä näkymin icsihoidot mutta
toivota en ole täysin menettänyt. Yritystä takana kuitenkin vasta 2 vuotta.