Mari Anna

On kamalan vanhan näköinen. Miten noin riippuvalla naamalla voi olla mallitoimiston listalla? 23 vuotias ja naamasta jo 3-kymppisen näköinen, eikä tahti tuosta hidastu... On kai tyypillistä noille itä-suomalaisille että rupsahtaa vähän varhaisemmalla iällä.
5654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

23v?
Huh huh. mä luulin paljon yli 30v.
:)

Äänestä

Mari Anna
Vai
Marianna
Vai
Mari-Anna
?

Äänestä
  • ... vaikka Ludmila, Tamara tai Svetlana

    Äänestä

  • Marianna.

    Toinen kilpailija on Marianne, eli jos sitä
    kysyt seuraavaksi, sekään ei ole Mari-Anne tai
    Mari Anne. ;)

    Äänestä

Se on VENÄLÄINEN, itäsuomalaiset ovat suomalaisia! Ja muutenkaan ei kannattaisi yleistää, vanheneminen ei ole maantieteestä kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kukkis Hattu kirjoitti:

On kamalan vanhan näköinen. Miten noin riippuvalla naamalla voi olla mallitoimiston listalla? 23 vuotias ja naamasta jo 3-kymppisen näköinen, eikä tahti tuosta hidastu... On kai tyypillistä noille itä-suomalaisille että rupsahtaa vähän varhaisemmalla iällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu