Syyskuun..

Oiskohan syyskuun viimeisellä viikolla vielä lämmintä Kultahietikoilla, onko kokemuksia?
61480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ihan hyvät kelit, vielä lokakuun lopulla ja marraskuun alussa voi istua terassilla Bulgariassa.
Viikon reissussa on keväällä ja syksyllä saderiski.
Syksyllä menen aina vähintään kahdeksi viikoksi, siihen mahtuu mukavasti kaikkia säitä. Yleensä on helle.

Äänestä
  • varasin just viikon matkan syyskuun lopulle kultahietikolle 300€.
    ei ole paha hinta ?

    Äänestä

  • kiiiitos kirjoitti:

    varasin just viikon matkan syyskuun lopulle kultahietikolle 300€.
    ei ole paha hinta ?

    Mistäköhän tuon hintaisia matkoja vois vielä kysellä?

    Äänestä

  • ..ostos!! kirjoitti:

    Mistäköhän tuon hintaisia matkoja vois vielä kysellä?

    esim. Takeoffilta

    Äänestä

  • Lämpötila putoaa tosi paljon syyskuun lopulla, on enää 23-28 varjossa.
    Yöllä menee alle 20.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...ilmat. kirjoitti:

Oiskohan syyskuun viimeisellä viikolla vielä lämmintä Kultahietikoilla, onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu