Miten voi kaupunkikämppässä saada sen kämppäkaverin? En löydä sitä vaihtoehtoa puhelimesta tai tietokoneesta
Kämppäkaveri
11
3190
Vastaukset
- lehestä ja
tietokoneesta. :D Mulla ainaki löyty ja nyt on oma kulta huonekaverina :DD
- Raxupööö
sanomalehdestä. sieltä ainakin minä sainn. :>
- ritaaaaa
nimellä se on siellä valittavana
- Anonyymi
Missä se sanomalehti on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missä se sanomalehti on?
Mistä saa sanomalehden
- mä vain
soitin puhelimella että haluun kämppäkaverin lehteen ja ne muka panivat ilmotuksen lehteen ,sitten seuraavana päivänä kahtoi sanomalehdestä ja valitsin kämppiksen .
- simiii
mulla ekalla kerralla tuli ihan normaalisti puhelimesta ja tietokoneesta. Sitte alotin toisen perheen mut se ei sitte voinukkaa saada kämppäkaveria et ehkä siin on jotku kriteerit siihe... ...raha... ...talon koko... ihmetyttää muaki:O
- Anonyymi
Siihen kai tarvii yliopiston.
- Anonyymi
MITEN VOI -_- SAADA KÄMPPIKSEN NOPEESTI?
- Anonyymi
"MITEN VOI -_- SAADA KÄMPPIKSEN NOPEESTI?"
Vaihda NOPEESTI simisi nimeksi Kämppis. Ei se oo paras tapa, mut se on NOPEE!
- Anonyymi
Yliopisto
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh804216Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli893441Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1203261Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.1063245- 1023087
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi412714Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise2772695Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö832522Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2182484Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.972437