Vie katseluajan paremmilta ohjelmilta kuten Simpsoneilta. Koko BB on perseestä! Kaikki pakolla tehtyjä julkimoita joita ei kukaan edes muista muutaman vuoden kuluttua. Itse en muista edellisiäkään. Kyllä on ihmisten älykkyysosamäärä laskenur, kun tuollaiset Ö-luokan ohjelmat kiinnostavat!
Helvettiin koko ohjelma!
Ääh...
5209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos muutettaisiin kilpailua siten, että voittaja on se, joka pääsee ensimmäiseksi ulos talosta. Ohjelmasta tulisi samankaltainen kuin Pako-sarjasta, mutta todenmukainen. Olisi aseistetut vartijat ulkona valokeilan kanssa ja vielä muuri.
Varmasti olet katsonut ohjelmaa, jos tiedät sen Ö-luokaksi. Joten kiinnostanee sinuakin.
Koko ohjelmaa ei voi olla huomaamatta kun tulee mainoksia ja sitä syötetään joka vastaanottimesta. Siitä voi päätellä Ö-luokan paskalle!
tämmönen ohjelmä ei oo mistään en kattele tämmösiä seuraavana päivänä on kauheet lööpit lehdissä ja jos ei oo mitään tapahtunut sitäkin ihmetellään joka vuosi pitäis olla rajumpaa kuka tällästä kattoo en mä ymmärrä
ihan älytöntä sekoilua kuka jaksaa katsella??nykyään muodissa: mitä sekompi ihmisenä oot sitä suositumpi oot..läträrään viinan ja seksin kaa ihan älytöntä.Kauheeta mallia nuorille ihmisille homoja ja muuta ,älkääkä alkako suvaitsevaisuudesta mulle huutaa nään ihan tarpeksi kaikkee oikees elämäs miks viel teeveestä katselisin jotain ällöö.Pois tommoset ohjelmat oikeesti vaikka subille mutta suomi kanavilta kokonaan mäkeen tommoset!!!!häpeen olla suomal.muutenkin maailmal näkee kännisiä ja muita suomiedustusta :-))tosiaan tuntee jo katukuvasta kuka on fiin jeevlä paskiainen.Pitää perustella omat mielipiteeni ja perusteita löytyy matkalla vaikka tallinnaan kyllä finnit tuntee.T.-finni kanssa.