toi mopsin näkönen blondi (jolla on muuten feikki tukka) yrittää esittää niin sielukasta ja syvällistä ihmistä, joka nyt väittää tajunneensa talossa ollessa jonkun elämänsä suurimman asian. voi tsiisus. se on tajunnut sen ettei tule saamaan edes harrin näköistä miestä itselleen. :D
cheryll
seliseliseli
81224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mopsi.. just juu.
sattui virhe xD
Tiedän Cheryllin exäin, ja hän on paremman näköinen kuin tuo Harri. Taitaa olla kateutta ilmassa :)
Marco Bjuström - vai mikä v*ttu sen(kin) homon nimi nyt on - sanoi oivallisesti tänään Subin ekstrassa Cheryllistä, että tämä on tottunut olemaan sen oman ystävä- ja kaverijoukkonsa palvottuna keskipisteenä, mutta tuolla talossa huomaa olevansa vain yksi muista, jota kukaan ei automaattisesti paapo tai palvo.
Se kolahtaa kovaa, kun huomaa olevansa tavallinen kuolevainen (ainakin hetken aikaa).
..niin paha asia ole. Marko sano muista asukkaista paljon pahemmin! Ainoa josta hän tykkäsi tällä hetkellä oli harri :)
talossa, vähän niinku ois eksyny-
todella väärään paikkaan!!
Ilmeet ja eleet aika outoja, ja suusta
ei oo kovin kiinnostavaa asiaa
tainnut tulla kertaakaan..
Makunsa kullakin, mut mun mielestä
kasvoista ei tod mikään kaunis, ehkä
jopa omituisen näköinen emäntä
välillä..
Talon turhimpia otuksia.
Minusta C on sopeutunut hyvin ja vaikuttaa hyvin symppikseltä ja rauhalliselta.
pätkät on jotain ihan muuta. Mut tuo lähetys
ei tietty anna oikeeta kuvaa ihmisestä, kun on
pätkitty niin ja näin..
Voi olla et tää alkuvaikutelma on väärä, who knows?..mut se ainaki on varmaa C:n kohdalla
et ei oo niin dorka kuin tuo minna-ei ala esitteleen itteensä kaikille, ja nuolee kilvan jätkiä paljussa. Uskon et C arvostaa sen verran itteensä.
BB vasta alus, mielipiteet, suosikit jne muuttuu viel monesti ;D