Blue1 on ollut minulle todella mukava ja kätevä reitillään Turku-Tukholma ja niin takaisin. Hyvät palvelut Turun lentoasemalla ja Blue1-lentokoneissa, Arlandan kentän palveluihin en kylläkään kinnittänyt huomiota.
Turku-Tukholma
9
819
Vastaukset
- ongelmia
Niin niissä Turku-Tukholma välin
koneissahan oli taas ongelmia
laskutelineiden kanssa.
Toivottavasti ei taas rysähdä
laskussa sisään.- vikaa Turun
vai Arlandan lentokentässä, kun laskutelineet eivät toimineet? Vai lentoyhtiössä tai konetyypissä?
Ihmetyttää tällaiset kirjoitukset. Aina löytyy vikoja kun paljon lennetään mekaanisilla laitteilla. On sinun autosikin varmaan joskus reistaillut.. - Nillitystä
Montas kertaa blue1:n koneet on rysäyttäny?
- realisti one
Nillitystä kirjoitti:
Montas kertaa blue1:n koneet on rysäyttäny?
montakos kertaa sas tytöryhtiöineen on rysäyttänyt, moniko on kuollut ja monellako ollut erittäin lähellä - vaikka nyt vuoden sisään?
- Nero Patti
realisti one kirjoitti:
montakos kertaa sas tytöryhtiöineen on rysäyttänyt, moniko on kuollut ja monellako ollut erittäin lähellä - vaikka nyt vuoden sisään?
Tässä "keskuetelussa" on yhtä paljon logiikkaa kun että jos sun mummo rysäyttää kolarin niin sun kyytiin ei uskalla tulla. Oottehan te sentään sukua.
- lentokone
Niin autossa jos pyörä hirttää kiinni kotipihassa
niin kukkapenkki siinä vain kärsii mutta jos
SASsilla laskuteline pettää taas alle niin siinä
on kuolonyhrien vaara todellinen.- entä jos
autosi jarrut ei toimi suojatien edessä, kuolonuhrien vaara on myöskin todellinen...
- kone...
entä jos kirjoitti:
autosi jarrut ei toimi suojatien edessä, kuolonuhrien vaara on myöskin todellinen...
Mun autossa jarrut pelaa varmuudella ja
on varaa huoltaa autoa ja pitää se kunnossa.
Sassilla taas todistetusti on rahat lopussa ja
koneiden jopa pakolliset huollot jääneet
tekemättä josta SAS jäänyt useasti kiinnikin. - Nero Patti
kone... kirjoitti:
Mun autossa jarrut pelaa varmuudella ja
on varaa huoltaa autoa ja pitää se kunnossa.
Sassilla taas todistetusti on rahat lopussa ja
koneiden jopa pakolliset huollot jääneet
tekemättä josta SAS jäänyt useasti kiinnikin.Pistäkääs vähän linkkiä niihin moniin tekemättä jätettyihin pakollisiin huoltoihin kun nyt just ei muistu..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561326Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731275Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311018Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47916Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51913Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44872- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830