BB-Niko raiskattiin

Kovasti on julkisuus hakuisuutta kehissä
31350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sitä saa mitä tilaa......

Äänestä

Raiskatuksi joutuminen on mielestäsi siis julkisuushakuisuutta?

Äänestä

mukaan ottanut saunaan menoa popperssia=
aine joka rentouttaa peräaukkoa..!!!!
Että mitähän varten hän onkaan tonne homo-saunaan
mennyt ;D
Eipä oo kovin kummoset "traumat" jäänyt "joukkoraiskauksesta", kun sitä kertoo nuinkin avoimesti. tais Niko-poika nauttia tilanteesta vaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saunassa!! kirjoitti:

Kovasti on julkisuus hakuisuutta kehissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu