Yksinäisyys tekee narrin...

...kenestä tahansa, sinusta, minusta ja kaikista täällä.
6907
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

muutakin tehdä.Ja mikä vika meissä narreissa on?Kaipa meitäkin tarvitaan.

Äänestä
  • Nii-i ei oo kiva olla yksin.Mukava ois olla kaksin *huokaus*. Mut se siitä

    Äänestä

taitaa kun vastaan tähän ;)

Äänestä
  • onnellisia.Ja se suurin elämisenviisaus taitaakin löytyä juuri siitä...

    Äänestä

onhan meillä toisemme:)))

Kun narreja äidin oomme kaikki .. oome kaikki ,,, oomme kaikki ,,, sinä ja minä....


Löytäkäämme toisemme niin emme enää ole niin yksin.

Äänestä
  • olemme löytäneet ;))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Proka kirjoitti:

...kenestä tahansa, sinusta, minusta ja kaikista täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu