sie ihana tyttö

tummien ja lyhyiden hiusten kanssa, siuta jäin kaipaamaan, hävivisit jonnekin kun olimme lähdössä giglinistä.....löytäisinkö siut näin uudelleen????
62451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mie en jäänyt kaipaamaan sinua.

Äänestä

meitä tummia ja lyhyt hiuksisia oli aika monta eile liikenteessä mutta totta kai jäin kaipaamaan

Äänestä

Näithän sie, kotiin lähdin.... mut kivaa oli ;)

Äänestä

hakee ja mitä? ;)

Äänestä

Jos vähän enemmän tarkennusta.. meitähän todella on ollut siellä enemmänkin kuin yksi tummaneitokainen..

Äänestä
  • istuimme samassa pöydässä koko illan, miula lyhyet, vaaleat hiukset...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


gigg kirjoitti:

tummien ja lyhyiden hiusten kanssa, siuta jäin kaipaamaan, hävivisit jonnekin kun olimme lähdössä giglinistä.....löytäisinkö siut näin uudelleen????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu