meno

Uskomattoman paljon skeidaa jotkut jaksavat tälle palstalle vääntää ja lukijoita on muutamasta kymmenestä reiluun sataan.

Nimimerkillä, punkkua lasissa, klassista teemalta, kotiteatterin kautta, omassa lukaalissa ja ilman murheita tulevasta.
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haluatko näyttää mallia ja tehdä aloituksen jostain muusta "menosta" mikä sitten mielyttäisi kaikkia ja ennen kaikkea juuri sinua. Nilkki. Vittu vaihda palstaa jos täällä jutut ottaa sinua pannuun. Munapää!

Äänestä
  • melkeimpä parhaasta päästä. Rommaa, rommaa, rommaa, vuoralainen vetää housut nilkkoihin kerran kuussa. Siinä palstan anti, huvilla seuraan. Sijoittamiseen täältä ei löydy vinkkejä.

    Onneksi lyötyy vapaaehtoisia, jotka tuovat iloa iltoihin.

    Äänestä

  • on huvia kirjoitti:

    melkeimpä parhaasta päästä. Rommaa, rommaa, rommaa, vuoralainen vetää housut nilkkoihin kerran kuussa. Siinä palstan anti, huvilla seuraan. Sijoittamiseen täältä ei löydy vinkkejä.

    Onneksi lyötyy vapaaehtoisia, jotka tuovat iloa iltoihin.

    prismassa oli sisäfile rommannut -70% mutta sitten asiaan. Paikalle eksyi sunnuntaijuoppo ja olimme kahden.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei muutu kirjoitti:

Uskomattoman paljon skeidaa jotkut jaksavat tälle palstalle vääntää ja lukijoita on muutamasta kymmenestä reiluun sataan.

Nimimerkillä, punkkua lasissa, klassista teemalta, kotiteatterin kautta, omassa lukaalissa ja ilman murheita tulevasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu