Siis eilisessä bb.ssä kerrottiin jostain sopimusrikkomuksesta? onki hajua kuka oli? ja eikö marko tullu sen tilalle? miten rikkoi soppari?
sopimusrikkomus?
Kukakukakuka?
41651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tummaihoinen Florence -niminen tyttö. sen kuvakin oli kickoff -päivänä jossain, en muista missä.
Ainoa syy minkä oon kuullu poisjättämiseen on toi sopimusrikkomus joo, mut yksityiskohtasemmin että äitinsä ois vastustanu ohjelmana osallistumista ja hän ois silti sanonu tuotannolle että asia on hänen perheellensä OK. Periaatteessa voi pitää paikkansa sillä haun aikanahan tai itse ohjelmassa ei saa kertaakaan valehdella, eli niillä on sitte nollatoleranssi ollut asiassa, vaikka sen äidin mielipide nyt ei tietenkään vaikuta kun ikäraja on muuteskin 18v ohjelmassa.
oli kuulemma kerskaillut kaikille kavereilleen, että pääsee bb-taloon vaikkei siitä saisi kertoa kellekkään
noo sinnepäin :o. Ohan tutkimuski tehty että sieltäpäin kotosi olevat ovat typerämpiä ja tossa tapauksessa pitänee paikkansa. säännöt on selkeät että kellekkään ei kerrota ja silti kertoo. Kumma ku ääneen saa sanoa että ovat nopeampi juoksemaan ja aasialaiset fiksumpia teknisesti kuin me, mutta esmes tommosesta nouseekin heti haloo
tuli Marianne. marko tuli subjectin videohaun kautta eli äänestyksellä