NHL 2004

Joo eli olen tässä ajatellut uusimman nhl-pelin hankkimista ps2:lle. Omistan kaksi vuotta vanhemman version (2002), mutta suunnittelen uusimman hankkimista sen tilalle, lähinnä sen takia kun siinä on SM-liigakin. Antakaa mielipiteitä ja mahd. myös vinkkejä ko. pelistä.
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä on pe.......stä jos ei toimi nuolinäppäimistä, ennen sentään pystyi samaan aikaan tekemään kaikki tarvitava sormia nostamatta ohjaimesta. Pelaappa nyt vasen sormi L1:ssa tai L2:ssa samaan aikaan kun ohjaat "sauvasta" pelaajaa. Tarvii odottaa vuosi taas, kun tuo 2003:kin oli niin huono. Kyllä 2002 on peleistä parhain vieläkin!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NHL kirjoitti:

Joo eli olen tässä ajatellut uusimman nhl-pelin hankkimista ps2:lle. Omistan kaksi vuotta vanhemman version (2002), mutta suunnittelen uusimman hankkimista sen tilalle, lähinnä sen takia kun siinä on SM-liigakin. Antakaa mielipiteitä ja mahd. myös vinkkejä ko. pelistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu