Marianna otti Johanilta

villimpi kuin passiiviset suominaiset
84595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tyypillinen venäläinen horo.

Ensin ollaan nirppanokkaa, mutta lopulta nussitaan vaikka puita jos ei muita.

Äänestä
  • ensi vaikutelmalta tie mikä tuo venäläinen on..

    Äänestä

  • oli nainen niin tai näin, aina on väärin. Pitäis antaa, mutta sitten kun antaa, on horo, jos kiinnostaa, on kevytkenkäinen. Jos taas ei kiinnosta, on kylmä kalkkuna. Mitä te miehet haluatte..??

    Äänestä

  • surullista kirjoitti:

    oli nainen niin tai näin, aina on väärin. Pitäis antaa, mutta sitten kun antaa, on horo, jos kiinnostaa, on kevytkenkäinen. Jos taas ei kiinnosta, on kylmä kalkkuna. Mitä te miehet haluatte..??

    horo on vasta sitten jos antaa kaikille

    Äänestä

tekikö se oikeesti niin? vakutti aikaisemmin tosi kylmältä.

Äänestä
  • tyhmä ole. Tuo on vain rasistien puhetta.

    Äänestä

  • marianna niin kirjoitti:

    tyhmä ole. Tuo on vain rasistien puhetta.

    Kato kooste. Eiköhän sekin akti näytetä muiden mukana.

    Äänestä

  • kooste kirjoitti:

    Kato kooste. Eiköhän sekin akti näytetä muiden mukana.

    sellaiset oo leikattu poijes. On sentään perheohjelma.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suihin kirjoitti:

villimpi kuin passiiviset suominaiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu