putin

mukamas kohdalle kun tiikeri karannut toimittajia kohti... heh heh... voi noita venäläisiä. ei kai ne itsekkään tätä usko. se mitä venäläiset sanoo ei koskaan pidä paikkaansa
8464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tiikerin irroituksen jotta on kerennyt ampua

Äänestä
  • nythän oli alkuvuonna vai oliko viime vuonna. tai siis venäläiset kertoivat käyneensä syvemmällä merenpohjassa kuin koskaan kukaan aikaisemmin. tämähän osoittautu uutisankaksi kun suomalainen pikkupoika huomasi sen muka kuvatun videon olevan titanic elokuvasta. että näin venäjällä.

    Äänestä

iltalehden uutiset, siellä video.

Äänestä
  • Siinä oli mukana petoeläin tutkijat. Antoi Pulttinille jousipyssyn nukutusnuolella ja opasti ampumaan. Tiikeri seisoi näkyvissä. Laittoivat tiikerille radiopannan ja odottivat heräämisen ja tiikeri meni omille teilleen.

    Äänestä

  • videon kirjoitti:

    Siinä oli mukana petoeläin tutkijat. Antoi Pulttinille jousipyssyn nukutusnuolella ja opasti ampumaan. Tiikeri seisoi näkyvissä. Laittoivat tiikerille radiopannan ja odottivat heräämisen ja tiikeri meni omille teilleen.

    koko homma... eihän ne muuten olisi venäläisiä

    Äänestä

miten tämä aihe liittyy Kajaanin keskusteluun?

pölvästikansaa.

Äänestä
  • Ei liity Kajaaniin mitenkään mutta kun ei niillä ole muuta tekemistä päivällä kun ovat työttömiä.Ja täältä löytyy aika paljon työttömiä niin saavat seuraa.Vai vastaatko omiis viesteihis vai mitee teet täällä yleensä...hoooo mee kotiis siitä poeka

    Äänestä

  • kun tarkisteta ketä maahan päästetään

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sattunut kirjoitti:

mukamas kohdalle kun tiikeri karannut toimittajia kohti... heh heh... voi noita venäläisiä. ei kai ne itsekkään tätä usko. se mitä venäläiset sanoo ei koskaan pidä paikkaansa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu