Riston pili

Niin mites se Riston vekotin eilen toimi, tuliko kiimaista rakastelua vai jäätyikö Risto?
124027
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

jalat ristiin just kun Risto alkoi lämmetä. Eli aika jälkijunassa toimi vekotin.

Äänestä

Tää rehvastelija oli aivan jäässä kun kaunis nainen lähenteli. no lähtihän se poikuus sitten lopulta

Äänestä
  • että Riston seisokki ei kestänyt kun puolisen minuuttia ja homma piti lopettaa kesken, tai sitten feikkasivat kun seisokkia ei ollut lainkaan? Tai ehkä Risto sai kuitenkin lopulta illuusion homoseksistä ja sai kuin saikin hepin pystyyn?

    Äänestä

Ei koskaan pidä edetä pesälle ennen kunnon imutusta

Äänestä
  • Riston säkit ei varmaan tyhjentynyt kun ei kumia kiskottu päälle. Tai voi olla et Risto veteli paljaalla katkaravulla ja si nukkuivat Riston mällien seassa tyytyväisesti pusutellen.

    Äänestä

  • Räpläs vaaan jotain kaukosäädintä vaikka nainen kuumana vieressä.

    Äänestä

  • edetä kirjoitti:

    Räpläs vaaan jotain kaukosäädintä vaikka nainen kuumana vieressä.

    kiinnostanut Cherry yhtään. Ketä olisi kiinnostanut moinen tyrkky?

    Äänestä

  • ei sittenkään kirjoitti:

    kiinnostanut Cherry yhtään. Ketä olisi kiinnostanut moinen tyrkky?

    mutta kun Risto ei kieltäytynyt määrätietoisen kohteliaasti, vaan yritti pinnistää ja feikata. Plaah!

    Muuten Risto saisi sympatiani, mutta ei niiden superhetero-homojendissaus puheiden jälkeen.

    Äänestä

tähän mennessä on voitu puhua vaan miesten sukuelimistä.......edelleen odotellaan sitä hetkeä että naisen "kaikista pyhin" nähtäisiin....

Äänestä
  • siinä on. Helvetin rumia monellakin, eikä sitä ole tarkoitettu katseluun, vaan aivan johonkin muuhun.

    Äänestä

  • näkemistä kirjoitti:

    siinä on. Helvetin rumia monellakin, eikä sitä ole tarkoitettu katseluun, vaan aivan johonkin muuhun.

    koskaan ollut niin huvittunut, kuin silloin, kun näin ekaa kertaa sen, jota miesten pyhimmäksi kutsutaan. Hirmu hassu ja ruma pötkylä samaan aikaan. Hyvin koominen. Mutta tuntuu ihan mukavalta. Että samoilla linjoilla kanssasi käänteisesti.

    Äänestä

  • näkemistä kirjoitti:

    siinä on. Helvetin rumia monellakin, eikä sitä ole tarkoitettu katseluun, vaan aivan johonkin muuhun.

    Onko naisella ajeltu vai hyvinkin karvainen alapää, kyllähän se aina kiinnostaa.

    Ehkä, jos naiset eivät peittelisi alapäätään vaan sitä näytettäisiin rennosti niin se ei enää kiinnostaisikaan, mutta häpeily ja peittely aina kiinnostaa.

    Semmosia ihmiset on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


XD XD XD kirjoitti:

Niin mites se Riston vekotin eilen toimi, tuliko kiimaista rakastelua vai jäätyikö Risto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu