Cheryll = BB-MIA-2006:n sisko?

BB-MIA-2006
http://bbplaza.net/sbb2data/kuvat/a16_big.jpg

Onko isompaa kuvaa?

Miksei Cheryllillä ole tuloja vaikka onkin ns. promoottori? Millainen promoottori? Millaisista ns. pääomatuloista on kysymys?(BB-Extra tänään)
146077
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ja mistähän lähtien tuote-esittelijöistä on alettu kutsua "promoottoreiksi"?! Hah! Yhtä hienoa, kun kaikenmaailman apulaisista ja tsuppareista on tullut "assistentteja".

Äänestä
  • etumusmoottori. Eli moottoroi etumuksia...

    Äänestä

Mistä ihmeestä sä revit noita älyttömiä juttuja. Ihanko ne nyt olis samannäkösiä. Sul ei todellakaan taida ol muutaku bb.

Äänestä
  • Eikö ole yhtään samannäköinen? Eikö sinusta ole? Äänikin on melkoisesti samanlainen.

    Äänestä

se asia on täällä jo vahvistettu.. pääomatulot yhtäkuin osingot vanhempien varakkuuksista?

Äänestä
  • näe mitään samaa lukuunottamatta hiusten väriä. Mialla oli matala ja laiska ääni, Cerillä pehmeä ja korkeampi. Puhetyylikin erilainen. Että silleesti.

    Äänestä

  • Aika kova todennäköisyysprosentti hatusta vedettyyn juttuun.

    Äänestä

  • mutta en kirjoitti:

    näe mitään samaa lukuunottamatta hiusten väriä. Mialla oli matala ja laiska ääni, Cerillä pehmeä ja korkeampi. Puhetyylikin erilainen. Että silleesti.

    Onhan tuossa samaa näköä. Muista, että Cherylliltä on leikattu nenä ja kiinnitä huomiota puhetyyliin ja olemukseen. Siskot eivät myöskään ole toistensa kopioita vaan muistuttavat toisiaan lievästi.

    CHERYLL:
    http://rave.irc-galleria.net/c/images10/00/31/32/82/79563704.jpg

    BB-MIA-2006:lla on Äiti, sisko ja veli (EI ISÄÄ)
    BB-CHERYLL-2008:llä on Äiti, sisko ja veli (EI ISÄÄ)

    Äänestä

  • eri näköä kirjoitti:

    Aika kova todennäköisyysprosentti hatusta vedettyyn juttuun.

    Käyn kysymässä Mia:lta itseltään kun hänet näen.

    Äänestä

  • cherylin irc-gallerian sivuilla on perhekuva, jossa sisko, äiti ja pikkuveli.. joten ei ole cheryl mian sisko.

    Äänestä

BB-Mian Veli on laulaja Waldo (Marko Reijonen) ja isä (oli) Hessu Reijonen joka toi mm. Kauniit ja rohkeat -näyttelijöitä Suomeen. Kyllähän hän siitä itse kertoi jo bb:ssä ollessaan ja varmaan siitä lukee netissäkin jossain.

Äänestä
  • ja sitä paitsi cheryllin sisarukset on nuorempia kuin cheryll.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


B.B.0.8 kirjoitti:

BB-MIA-2006
http://bbplaza.net/sbb2data/kuvat/a16_big.jpg

Onko isompaa kuvaa?

Miksei Cheryllillä ole tuloja vaikka onkin ns. promoottori? Millainen promoottori? Millaisista ns. pääomatuloista on kysymys?(BB-Extra tänään)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu