tänne kun tappelua, vaikka eiköhän tääkin voi mennä riitelyksi. kerroppa oma veikkauksesi milloin tulee kuhmoon ensilumi? 21 päivä lokakuuta veikkaan minä
kerrankin
jotain jarkevämpää
192930
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
lumi sulaa kesäx? Mä oon luullut, et siel on niiku lunta "all the time" mut voinhan mä olla väärässäkin koska mä en oo käyny pöndellä
lumi sula kesäx. nyttenhi kun kahtelloo pihalle päen nii on helevetin isot kinokset.
käydä pöndellä vitun dorka.
Meinaax heinäkenkää alkaa ahistaa? Menix herne nenää...no ymmärtäähän sen, et jos stondaa sohjos ja klapit fryysaa, niin kyl se pistää boltsin sekas.
Tulkaa tänne stadiin ja pokatkaa itselle bööna ja budjatkaan sen luona, niin jää duunist kaikki fyrkat kato ittelle!
Sit voitte ostaa mageit gledjuja, fiinin bilikan
ja skujata sit kuhmoon tsiigaan köyhyyttä ja elvistelemään!!
Tälläisen kirjoittajalla täytyy olla pahemman kerran virtsaa apinan näköisessä pärstässä. Menikö veikkaus kohdalleen?
Meni oikein jos tsiigasit peiliin ku skrivasit tota
kusiaivo tälle palstalle on viitsinyt kirjoitella,tule esittelemään sitä suuren maailman slangia tänne paikanpäälle,niin katotaan rupeaako stefa vuotamaan.
Jos nyt yleensä älyät mitä stefa tarkoittaa saatanan onneton äpärä.
Valjasta koiras ja skujaa tänne stadiin, niin tsiikataan miten heinäkenkä heilahtaa vitun juntti!
Vaa eipä taideta mutsin helmoist mihinkää viitsiä lähtä fucking mamas boy from deep east
ps.vetäkää niitä toyotoita pakariin, niin jeesais vähä - ei ois kato nii kireetä korvien välis(böönia tuskin löytyy)
Juu asillist textiä!! pitää olla fjongaa et on styrhoitii!!!
maalle katsomaan miten täällä menee, kyllä me sinun matkasi kustannetaan kun ei sulla taida rahaa olla,varsinkin kun kaikki aikasi menee perseen jakamiseen assan vessassa,niin kuin teillä onnettomilla stadin spurguilla yleensäkin.
Äläkä käytä sitä äippäsi konetta luvatta!
Jos se saa sen selville niin voi olla että se anna
sinulle enää pyllyään.
Mix vitus mä sinne tulisin? Puhumaan fyrkast persaukisten kans vai??
Eikä ne teidän mutsit mitää lippui saa hommattuu!
Oravannahat ei kato oo enää käypää valuuttaa!
Jätkä on sit böönan puuttees käyny vetää jotai spurguu steissillä bebaan - säälittävää jopa puuttees elävält!
Mutsin läppärii ei viitsis käyttää, kun täytyis ottaa tiketit jenkkeihin, kun hän kato budjaa Big Applessa - taitaa olla snadisti sellanen mesta mitä teidän tuulipukumutsit eivät osaa edes osoittaa kartalt.
Eix siel kaikki sudet sun muut villieläimet kulje kaduilla? Jos näin on, niin vedä niitä anaaliin!
Säästyy kato fyffee kun ei tarvitse steissin vessaan tulla bylsiin!
Ps. Meillä ei tarvitse tääl eteläs vetää mutseja kannikkaan! Toisin on asiat siel napapiirillä!!
Yst.Terv Stefa-72 Ladies choise
taitaa palaa pinna lopullisesti,älkää ärsyttäkö enää idioottia lisää,muuten se raukka saa traumoja ja pienillä aivoilla varustettu pääkoppa räjähtää roiskauttaen kuset viattomien kanssaihmisten päälle.
Mene niin mutsis niistää sult nenän poju!
Mut varo ettet sit ejakuloi kun tunnet naisen kosketuksen.
Kyl must tuntuu, et sielläpäin saadaan niit traumoja enemmän kaiken maailman koirien, mutsin ja systerin bylsimisestä ku tääl stadis kusipäisyydest!
Täytyy täst lähteä tsiikaileen jotain stylee mimmii ketä vois roudata himaan, ku muija ehdotti että oltais "3some" tämä viikonloppu!!
Mopelle terkkui...
"stadilaispoju" jaksaa vinkua siellä naisen puutteessaan?
Et sinä raukka saa mukaan kuin korkeintaan elämään kyllästyneen vanhan emakon,ota vaan suosiolla serlapaperirulla mukaan ja mene huoneeseesi katsomaan seinällä olevaa puolipukeisen naisen kuvaa,ja nytkyttele pikku kikulista itsesi onnen kukkuloille.
Veikkaan marraskuun kolmatta päivää. Jos osun oikeaan, tarjoatko pullakahvit?
Milloinkahan meille tulee lumeton talvi?
Mikä ihme urpo tääl mesoo...kukaan ei oikeesti kirjota hesan slangia!..Joku wannabeeee jätkä..jeejee...helsinki on muutenkin perseest..muuta hyvää ole kuin et siel on naisia paljo mut nekin yleensä kusipäitä
Kyllä sai taas kunnon naurut ku luki ton keskustelurimpsun. Jatkakaa ihmiset samaan malliin hei! :D Kieltämättä kyllä kiinnostaa et mitä porukkaa täällä käy tolleen avautumassa.
Mikä lie niemiskyläläinen puolisokkea eunukki tuo joka muka yrittää slangia kirjoottaa peräkammaristaan. Tule kaapista ulos ja näytä oikeesti suuntautumisesi niin ei tarvii siellä kaapissa nyhjätä ja tumputtaa.
Paskaa tuommoset slangin vääntäjät.
aihe vähän hypätä toiseen ja kolmanteen. hyvin arvasit kun laitoit että varmaan tääkin enee tappeluksi :) 3 veikkausta tullu 18 kirjoittajalta. on tää kyl kunnon paikka