Ihanan kuulas päivä tulossa,oikein lenkkisää.Tänään menen tapaamaan uutta lääkäriä tervariin.
Huomenta
Ira¤
3219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
täälläpäin suomee on tasasen harmaa taivas. Eilen oli pitkästäaikaa suht hyvä ilma. Ei kovasti tuullu ja aurinkoki näyttäyty ihan mukavasti.. Mie tos mietin etten koht kehtaa lukeekkaa noit juttuja kun ain nälkä tulee niit lukiessa. Ja kun ei kamalasti huvita (jaksa) ruokia väsätä. Kyl nuo kuopion reissut vie mehut aikahyvin miulta.
kyllä minäkin olin tiputuksen jölkeen 2 viikkoa pois pelistä,viikkoa oli helpompaa.Onneksi ne hoidot eivät kovin kauan kestä loppupeleissä.Marjakeitot,kiisselit,ja keitot vaikka valmis maistuivt parhaiten.Sinulle lähetän täältä taikavoimia jaksaa,tulet meidän perässä hoidoissa,ja onneksi ennen joulua ne jo on ohi.Voimia sinulle,yritä syödä edes vähäsen.
että väsyy nyt helposti kun hoitokuuri on jatkunu jonkin aikaa,alussa ei mitää häikkää tuntunu,makuaisti hupeni jotenkin pahvimaiseksi heti alkuun sitten toisella viikolla parani liki normaaliksi.