Kyllä saa olla aika outo äiti kyseisellä tytöllä, kun nimikin on suoraan kauniit ja rohkeat malliin. Säälittävää touhua SANON MÄ. Maassa maan tavalla, mielellään.
Kuka antaa lapselleen nimen Cheryl, haloo!!!
SS246
7856
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
vaikutti myös muuten idiootilta bb-ekstrassa. Sanoi että 'ei minun cherini seksiä harrastanut. se on niin kiltti ja suloinen tyttö (puhui tyttärestään, kuin se olisi vieläkin joku 5 v) kamerat vain panevat asiat näyttämään siltä, mitä ne ei oikeasti ole.'
väitän kyllä, että minä ihan oikeasti näin, että cheri ja risto harrastivat seksiä. miksi muuksi sitä muka voisi kutsua? outo äiti todellakin.
kun vonkui ja kiljui jotain helvetin synttärijuhlia. Ihan bimbo.
Cherilin pikkusiskon nimi on Christell
kasvaneet barbiemaailmassa, eikä reaalielämästä ole ollut tietoa vielä silloinkaan, kun lapsi on syntynyt.
En voi muuta kuin sääliä. Näkihän sen jo Cherylin kämpästäkin, ettei elä ihan tässä maassa... Nukkekoti... Tykkää diivailla, ja millä perusteilla. Nykerönenäinen pilalle hemmoteltu blondi.
siitä että isä on ulkomaalainen.
taitaa äiti olla yhtä blondi kuin tyttärensäkin