SuomiPopin aamulypsyn uusi kokoonpano

Miksi ei ole enää Jaajon ja Annin vertaansavailla olevaa Aamulypsyä? Nyt Jaajon kaverina on joku keski-ikäinen nainen Johanna. Ei kiinnosta enää Aamulypsy jos Anni ei palaa!
61366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä jos Anni on muuten vain poissa toistaiseksi...

Äänestä

se on vaan tän ja ens viikon lomalla palaa sitte.
puhuivat jotai et ois menny naimisiin mutten oo iha 100varma.

Äänestä
  • ja on nyt häämatkalla.

    Äänestä

  • naimisiin. kirjoitti:

    ja on nyt häämatkalla.

    Onnea vaan hääparille minunkin puolestani!

    Äänestä

  • Onnea vain kirjoitti:

    Onnea vaan hääparille minunkin puolestani!

    Anni on ehdottomasti oikea pari juontamaan aamua Jaajon kanssa. Juha Vuorinen saisi olla myös mukana. Johanna on yhtä huono kuin keskipäiväjuontaja Mimmi Salminen.

    Äänestä

Se on kylläkin Minni Salminen ;------)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peddyny kuundelija kirjoitti:

Miksi ei ole enää Jaajon ja Annin vertaansavailla olevaa Aamulypsyä? Nyt Jaajon kaverina on joku keski-ikäinen nainen Johanna. Ei kiinnosta enää Aamulypsy jos Anni ei palaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu