STALKER apua...

Saako jostakin Radioaktiivisuutta kestävää pukua?
Olen kentässä jossa tehävä: Reach the Antennae.
Lähes jokapuolella radioaktiivisuutta ja niitä aktiivisuuden poisto piikkejä kuluu roppakaupalla.
Miten selvitä??
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuuntele radiation detektorin kopinaa. Tottahan se on, että se tie sinne antennille on täynä noita säteilykeskittymiä, mutta niitä ei silti ole mahdoton välttää. Opettele muistamaan missä niitä on ja sitten tuo detektorin kuuntelu. Käytä radiaatiota vähentäviä artifakteja ja hyvää suittia. Muista myös, että scientific first aid kit antaa täydet HP:t ja parantaa radiation myrkytyksen samalla kertaa. Näitä health packeja on siis hyvä haalia mukaansa. Niitä saa aika usein sikäläisen alueen stalkkereilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talkkeri kalkkeri kirjoitti:

Saako jostakin Radioaktiivisuutta kestävää pukua?
Olen kentässä jossa tehävä: Reach the Antennae.
Lähes jokapuolella radioaktiivisuutta ja niitä aktiivisuuden poisto piikkejä kuluu roppakaupalla.
Miten selvitä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu