seksistä

tänhän olis voinu kirjottaa seksipalstallle mutta samapa tuo. ajattelin nyt kysyä tälläistä. olen vielä aloittelija näissä seksipuuhissa,mutta haluaisin tyydyttää todella jätkäni. minkälaisesta[tytön)käytöksestä pidätte rakastellessa?? ja entä mitkä ovat hyviä otteita peniksestä(en haluaisi sitä suihinotto hommaa viel..)että jätkä olisi taivaassa? inhottaa kun ei osaa mitään=) neuvoja kiitos..
41293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yks juttu, mikä todella tehos mun jätkääni.
Uskomatonta mutta totta, se oli höyhen
Siis sellanen tavallinen (tiimarista ostettu) höyhen. KOITTAKAA MUUTKIN AKAT!!!
Sillä ku "hieroo" ja "silittelee" ukon seisovaa kyrpää, niin kyllä pitäs tykätä...sekä "Jorma" että ukko. Sillä ei vielä (ainakaan mun ukko) laukee, mutta kiusaa vähä. Välillä voi käsillä vähä auttaa. Sit kyrpä pilluun ja hinkkaa.

Kyllä muutenki ukko tykkää ku käsillä hieroo, sit ku ukko huutaa tyyliin -"aaahh, kohta tulee!!!"...ni lopettaa.

Tuskin kukaan akka on ekaa kertaa loistava sängyssä, mutta eikös se harjotus tee mestarin.

Eri asentoja vaan, kyllä se siitä. Pidemmän päällekki se on kivaa, ettei aina sitä -lähetyssaarnaajaa.

Ja tietty yks juttu mikä on hyvä, ettei pelkästään ota (kädellä) kiinni "kepistä" vaan niistä kasseista...niistä hieroo sillee aika kovaa. Ei nyt rutista mut kuitenki.

Äänestä

Joo, no mä tykkään jos tyttö on luonnollinen sängyssä eikä teeskentele. Olis tosi jees jos tyttö olis tosi mukana siinä seksissä, pitäis PALJON ääntä, nimittäin SE jos jokin saa jätkän kiihottumaan. Tyttö vois myös vähän liikkua seksin aikana, ettei vaan makaa alla tai jotain. Mä tykkään monista asennoista ja olis kiva jos tytölle sopii kaikki kiva esim. nainti suihkussa ja monet eri asennot aktin aikana. Ja sitten kun tyttö laukeaa niin anna tulla vaan ihan täysillä vaikka huutaen, sillä se on ihanaa.

Äänestä

Liukastusvoide, tai öljy toimii yleensä hyvin ja kaikki pojat eivät ole sitä runkatessa edes kokeilleet niin voi olla uusi tunne.

Äänestä

Kannattaa ottaa ihan hellästi "hepistä" kiinni ja liikutella hitaasti eestakasin. Kyllä se jätkä sit sanoo, et "kovempaaaaa", ku siitä tuntuu hyvältä..=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen kirjoitti:

tänhän olis voinu kirjottaa seksipalstallle mutta samapa tuo. ajattelin nyt kysyä tälläistä. olen vielä aloittelija näissä seksipuuhissa,mutta haluaisin tyydyttää todella jätkäni. minkälaisesta[tytön)käytöksestä pidätte rakastellessa?? ja entä mitkä ovat hyviä otteita peniksestä(en haluaisi sitä suihinotto hommaa viel..)että jätkä olisi taivaassa? inhottaa kun ei osaa mitään=) neuvoja kiitos..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu