mikä

Onko tiedossa todella hyvää ja kestävää paistinpannua, johon ei ruoka tartu muutaman käyttökerran jälkeen, vaikka ohjeiden mukaan käytetty ja huollettu ?
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tefal Privilege -sarjan tuotteet ovat toimineet ainakin minulla mainiosti.

Äänestä
  • tätä minunkin piti ehdottaa, on ainakin kolmea eri kokoa/halkaisijaa.

    Pinta kyllä uudistui juuri, eli myynnissä vanhemmalla ja uudemmalla pinnalla. uudemman kestosta ei tietoa, vaikka kehutaan toki entistä kestävämmäksi.

    mutta ylikuumentuminen pilaa tämänkin pinnoitteen!! älä siis polta pannua pilalle

    Äänestä

Suosittelen ehdottomasta Scanpania. Olen pilannut lukemattomat määrät pannuja polttamalla ne piloille. Scanpan on kestänyt erinomaisesti, ja paistaa rapeaksi. Teflonpannun edut ja helppous, rautapannun maku. Tosi kulinaristin valinta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paistinpannu ? kirjoitti:

Onko tiedossa todella hyvää ja kestävää paistinpannua, johon ei ruoka tartu muutaman käyttökerran jälkeen, vaikka ohjeiden mukaan käytetty ja huollettu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu